Menu Zamknij

DOSTAWA

Gwarantujemy dostawę w ciągu 3-7 dni roboczych na terenie Polski. Oferujemy następujące formy dostawy:

  • Darmowy odbiór osobisty w pracowni: ul. Dynasy 4, 00-354 Warszawa
  • InPost Paczkomat, InPost Kurier: 14,99 zł na terenie Polski
  • DHL Europa: 15 euro
  • Fedex świat: 25 euro


ZWROTY

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW BEZ DOŁĄCZONEJ KARTKI (MOŻE BYĆ NAPISANA RĘCZNIE) Z NUMEREM ZAMÓWIENIA, NAZWĄ PRODUKTU I JEGO ROZMIAREM! 

Chcesz zwrócić zakupiony towar? Masz prawo do zwrotu towaru w terminie 30 dni od otrzymania przesyłki. Zapoznaj się z poniższą instrukcją, aby zwrot przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

KROK 1. Wyślij do nas powiadomienie o zwrocie.

Poinformuj nas mailowo o chęci zwrotu towaru na adres ciao@sheissunday.com. Wymagany jest powód zwrotu.

KROK 2. W ciągu 3 dni od zgłoszenia należy odesłać lub przekazać nam towar.

Przedmioty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie ze wszystkimi dołączonymi metkami. Nie przyjmujemy odzieży noszącej ślady użytkowania. Na zwrot towaru masz 30 dni od otrzymania przesyłki.

Adres zwrotu:
She is Sunday
Dynasy 4
00-354 Warszawa

+48 690 226 087
ciao@sheissunday.com

She is Sunday nie pokrywa kosztów wysyłki zwrotu towaru.

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW BEZ DOŁĄCZONEJ KARTKI (MOŻE BYĆ NAPISANA RĘCZNIE) Z NUMEREM ZAMÓWIENIA, NAZWĄ PRODUKTU I JEGO ROZMIAREM! 

Ale nie ma nic prostszego! Skorzystaj z usługi Szybkie Nadania umożliwiającej zwrot przesyłki za pośrednictwem InPost na wskazany adres powyżej bez konieczności drukowania etykiety oraz dającej możliwość śledzenia przesyłki, aby zmniejszyć ryzyko zagubienia paczki. Nie odbieramy paczek przesłanych do paczkomatu InPost – zwrot musi być bezpośrednio do siedziby.

KROK 3. Zwrot płatności.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Mamy na to 7 dni.

*Promocja na bluzy 1+30% taniej obowiązuje przy zakupie dwóch produktów. W związku z tym przy zwrocie produktu, na który rabat nie został naliczony, zwrot będzie pomniejszony o wysokość rabatu naliczonego na drugi produkt.

Masz dodatkowe pytania? 

Nasz zespół obsługi klienta jest gotowy do pomocy. Skontaktuj się z nami.